سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

  • کانال آپارات
  • دفتر حقظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای
  • کانال سزوش بسیج
  • دانشگاه تبریز
  • سازمان بسیج دانشجویی
پیش خبر: همایش ملی ” مانور قدرت” + تیزر/پایان یافت

پیش خبر: همایش ملی ” مانور قدرت” + تیزر/پایان یافت

به گزارش روابط عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز؛
روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۹/۰۳ در ساعت ۱۲:۳۰ همایش ملی ” مانور قدرت” با حضور مرد اول موشکی ایران، سردار حاجی زاده ( فرمانده نیروی هوا و فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران)در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار خواهدشد.

photo_2016-11-16_18-12-36

نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام مستعار نهسا، شاخه‌ای از نیروهای سپاه پاسداران است که در سال ۱۳۸۸ با انحلال نیروی هوایی سپاه و افزودن بخش فضائی به آن تشکیل گردید؛ یعنی سازمانی که علاوه بر وظایف نیروی هوایی، ماموریت‌های موشکی و فضایی سپاه را نیز به عهده خواهد داشت. فرماندهی این نیرو از زمان تشکیل تا کنون سردار امیرعلی حاجی‌زاده بوده است.

طی ماههای اخیر و پس از نمایش غرورآفرین ۲ شهر موشکی سپاه پاسداران، موضوع استفاده موفق نیروهای مسلح کشورمان از زیر زمین، به یکی از مباحث مهم درمیان متخصصان نظامی و اندیشکده های جهان تبدیل شده است چراکه با این اقدام، سپاه پاسداران رسما چهارمین قدرت موشکهای زیرزمینی جهان شده است.

سردارحاجی زاده: موشک‌ها در بردهای مختلف در همه پایگاه‌ها بر روی پرتابگر سوار، آماده پرتاب و دست‌ها بر روی ماشه است و فقط منتظر دستور فرمانده معظم کل قوا هستیم …

%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%db%8c-%d8%b2%d8%a7%d8%af%d9%87 %d8%b5%d9%81%d8%ad%d9%87-%db%8c-%d8%af%d9%88%d9%85-%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87

در مقابل جدیدترین و مدرن‌ترین ماهواره‌ها و تجهیزات جاسوسی و تهاجمی دشمنان انقلاب اسلامی، کوچک‌ترین نگرانی نداریم.آنها که دل خوش به گزینه‌های روی میز خود هستند، تنها نگاهی به گزینه‌های زیر میز سپاهیان اسلام بیاندازند.
این عظمت و اقتدار موشکی که گوشه‌ای از آن را امروز جهان به چشم دید شرط لازم برای اقتدار کشور است اما شرط کافی آن وحدت، یکدلی، ایستادگی و استکبارستیزی مردم و مسئولان است که می‌تواند تضمین کننده ثبات و امنیت کشور باشد.
ایران آغاز کننده هیچ جنگی نیست اما اگر اشتباهی از بیگانه سر زند، پایگاه‌های موشکی از اعماق زمین مانند آتشفشان فوران می‌کند و این برای دشمن خانمان سوز است.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =