پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

  • کانال آپارات
  • دفتر حقظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای
  • کانال سزوش بسیج
  • دانشگاه تبریز
  • سازمان بسیج دانشجویی
طرح ولایت استان آذربایجان شرقی ۹۸/ دوره آموزش مبانی اسلام “خط امام”

طرح ولایت استان آذربایجان شرقی ۹۸/ دوره آموزش مبانی اسلام “خط امام”

به گزارش روابط عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز؛ دوره طرح ولایت استانی -خط امام- از ۲۰ تیرماه با هدف آموزش مبانی اسلام، دعوت از چهره‌های سرشناس لشکری و کشوری، خطیبان و اساتید در ۲۷ تیرماه ۱۳۹۸ به سرانجام رسید. شرکت کنندگان در این دوره به ۵ کارگروه، فرهنگی، آموزشی، سیاسی، مکتوبات و رسانه تقسیم شدند و هر کدام اجرای بخش‌هایی از برنامه‌های اردو را به عهده گرفتند که به شرح زیر است.

کارگروه فرهنگی:
کارگروه فرهنگی در این دوره با پیگیری اهدافی همچون ایجاد فضای معنوی و نشاط در اردو، آشنایی دانش‌پژوهان با سبک زندگی اسلامی، برجسته کردن ارزش‌های معنوی و.. اقدام به برگزاری برنامه‌های مختلف و متنوع نمودند.

کارگروه آموزشی:
کارگروه آموزشی در این دوره با هدف ارتقای سطح علمیو معنوی دانشجویان و دانش‌پژوهان شرکت کننده در دوره و با بهره گیری از اساتید مطرح حوزه و دانشگاه، اقدام به تبیین مباحثی با محوریت طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن و نهضت انتظار و مطابق با نظریات و بیانات امام خامنه‌ای نموده است.

کارگروه سیاسی:
در این دوره مدعوین مطرح کشوری همچون دکتر رجبی دوانی، مهندس مهدی چمران، دکتر صفار هرندی، دکتر عبد الملکی و دکتر متفکرآزاد به بیام موضوعات و تحلیل‌های سیاسی روز پرداختند.

کارگروه مکتوبات:
کارگروه مکتوبات در این دوره با هدف آشنایی دانشجویان با مقوله نفوذ جریانی و همچنین افزایش سطح مطالعه دانش‌پژوهان اقدام به چاپ نشریه، روزنامه، جزوات و همچنین فروش کتاب نموده است.


عکس دسته جمعی با آیت الله مصباح یزدی

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.