سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

  • کانال آپارات
  • دفتر حقظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای
  • کانال سزوش بسیج
  • دانشگاه تبریز
  • سازمان بسیج دانشجویی
توقع داشتیم روحانی برای تسکین خاطر سیل‌زدگان به آذربایجان سفر می‌کرد نه افتتاح پروژه‌ها

توقع داشتیم روحانی برای تسکین خاطر سیل‌زدگان به آذربایجان سفر می‌کرد نه افتتاح پروژه‌ها

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز گفت: مردم آذربایجان توقع داشتند رئیس‌جمهور به جای سفر برای افتتاح پروژه‌هایی که چندین بار افتتاح شده، جهت تسکین خاطر آسیب‌دیدگان به استان سفر می‌کرد.

قنبری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو در خصوص سفر روحانی به آذربایجان شرقی گفت: با توجه به عزادار بودن مردم آذربایجان به دلیل حادثه سیل و کشته شدن ۴۵ نفر از هم وطنانمان توقع داشتیم که روحانی پیش تر از اینها و بعد از وقوع سیل به این استان سفر می کرد، نه بعد از گذشت یک هفته.

وی افزود: مردم آذربایجان توقع داشتند که رئیس جمهور به جای افتتاح پروژه هایی که چندین بار افتتاح شده و لزومی به حضور وی نبود برای تسکین خاطر آسیب دیدگان و خانواده هایشان به این استان بیاید.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز ادامه داد: خواسته مردم آذربایجان این بود که رئیس جمهور حداقل پیام تسلیتی را خیلی زودتر ارسال می‌کرد که متاسفانه این مورد هم محقق نشد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی بیان داشت: امیدواریم این سفر آقای روحانی به منطقه نیز ماهیت انتخاباتی و تبلیغاتی نداشته باشد. سفری که در آن به جای اینکه با مردم داغدار منطقه دیدار کند و به مشکلاتشان گوش دهد، فقط به بازدید از منطقه به همراه مسئولین می پردازد. این نشان دهنده ی هراس روحانی از دیدار با مردم است.

وی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری هشدار داده اند که بهترین تبلیغات برای دولت عملکرد آن است. پس اگر عملکرد آن ها درست باشد نیازی به فعالیت های تبلیغاتی و ارائه آمارهای غلط و گمراه کننده نیست. جابجایی آمار و فریب دادن و وعده های دروغ به مردم توهین به فهم و شعور ملت است. امیدواریم دولت به جای برگزاری شو های تبلیغاتی به درد واقعی مردم و حل کردن مشکلات و بهبود معیشت آنان بپردازد.

قنبری تصریح کرد: طبق آمار ها بودجه ای که برای لایروبی رود ها و ایمن سازی آن در نظر گرفته شده بسیار ناچیز بوده و آن هم فقط به کارهای پرسروصدا و بی اثر اختصاص یافته است و مشکلات هم اثر آن است.

وی در پایان در خصوص گله مندی از وضعیت اقتصادی استان گفت: مردم گله مندند و این بی تدبیری دولت بر گله مندی آن ها می افزاید. رئیس جمهور به جای اینکه در این شرایط حساس به استان بوشهر و برای افتتاح پروژه هایی که چندبار افتتاح شده اند می رفت که هیچ لزومی هم نداشت، باید در مناطق سیل زده حضور یافته و به درد مردم رسیدگی می کرد.

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + سیزده =